top of page

Teslimat ve İade

Teslimat Bilgisi:

Stoklu ürünlerde verilen siparişler  bir sonraki iş günü kargoya verilecektir. Kişiye/firmaya özel üretilen ürünlerin kargolanması 7-14 iş günü içerisinde yapılacaktır. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Talepleriniz İçin:

Siparişiniz hazırlık aşamasında ise eğer ürününüz henüz kargo yetkililerine teslim edilmediyse canlı destek üzerinden veya iletisim@neonpleksi.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz aynı gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :

İade ürününüz stoklu ürün ise neonpleksi.com yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

  • Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza gönderilmelidir.

  • Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

  • Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden,  kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

  • Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Ürününüz kişiye/firmaya özel üretilmiş ise; hatalı üretim, kargoda kırılma ve kaybolma durumlarının dışında ücret ve ürün iadesi yapılamamaktadır.

İade, Değişim Adresi:

Körfez Mah. Rıza Paşa Sok. No:11/2A İzmit/Kocaeli

bottom of page